Гранти від Swedish Institute: програма SI Creative Partnerships

Гранти від Swedish Institute: програма SI Creative Partnerships

Гранти від Swedish Institute: програма SI Creative Partnerships

Swedish Institute оголошує прийом заявок на участь у програмі SI Creative Partnerships Programme, спрямованій на підтримку проєктів, що просувають демократію, права людини та свободу слова.

Мета програми

Фінансовані ініціативи сприятимуть демократичному розвитку, підвищенню поваги до прав людини та свободи вираження поглядів у країнах Східного партнерства ЄС: Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Типи грантів

1) Seed funding (Початкове фінансування)
Цей грант дозволяє підготувати або спланувати проєкт співпраці. Шведська організація у партнерстві з українською може подати заявку на фінансування до 200 000 шведських крон.

  • Сума гранту: до 200 000 шведських крон
  • Тривалість проєкту: 6-12 місяців

Важливо: отримання початкового фінансування не гарантує автоматичної підтримки для наступного етапу проєкту, але й не є обов’язковою умовою для подання заявки на великий грант.

2) Cooperation projects (Проєкти співпраці)
Цей тип гранту підтримує масштабні проєкти, спрямовані на обмін знаннями та посилення професійного потенціалу партнерських організацій або цільових груп.

  • Сума гранту: до 2 000 000 шведських крон
  • Тривалість проєкту: до 24 місяців

Чи підходить ваш проєкт для програми?

Програма Creative Partnerships надає фінансування проєктам, які:

  • спрямовані на зміцнення демократії, прав людини та/або свободи вираження у країнах-учасницях програми;
  • посилюють професійний потенціал людей, здатних впливати на зміни у своїх організаціях або секторах;
  • залучають партнерів до обміну знаннями, створення мереж або розробки інноваційних методів;
  • є стійкими, тобто їхні методи та результати продовжують використовуватися після завершення проєкту;
  • ґрунтуються на місцевих потребах, визначених та сформульованих партнерами з країн-учасниць, а не лише шведськими заявниками;
  • не мають на меті отримання прибутку.

Хто може подати заявку?

Основним заявником має бути шведська організація, що представляє громадянське суспільство, державний або приватний сектор. Організація має бути зареєстрована у Швеції щонайменше два роки. Заявка подається у партнерстві з однією або кількома організаціями з країн-учасниць програми, зазначених вище.

Партнери проєкту можуть представляти формальні чи неформальні культурні ініціативи, мережі журналістів, інші типи медіаорганізацій або працювати у громадському, державному чи приватному секторах.

Ключова інформація

Ця можливість відкриває нові перспективи для розвитку співпраці та підтримки важливих суспільних змін. Не втратьте шанс долучитися!